tel. +48 12 42-41-300 fax +48 12 42-41-333
Pokaż film
Excellent
Rated By guests
9.0
Wawel Hotel
HotelsCombined

Wellness

Zapraszamy do korzystania z nowoczesnego zaplecza wellness, które oferuje zabiegi wodne (jacuzzi, deszcz wrażeń) i relaksujące (łaźnia parowa) dla ciała i umysłu dając zastrzyk pozytywnej energii wśród unoszących się woni aromatycznych olejków i łagodnej kojącej muzyki.

JACUZZI

Jacuzzi z podgrzewaną wodą (36°C) oprócz efektów wizualnych tworzy nastrój przyjemnego odprężenia. Ciepła woda rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie oraz łagodzi bóle. Już od czasów starożytnych Greków ludzie doceniali moc przywracania zdrowia, jaka tkwiła w źródłach ciepłej wody. Dzięki niej można odzyskać siły witalne, równowagę i spokój ducha. Każdy kto choć raz spróbował kąpieli "z bąbelkami" doskonale wie, że taka kąpiel jest przeżyciem "nie do opisania" dostarczającym wielu przyjemności.

ŁAŹNIA PAROWA

Kąpiel w łaźni parowej ma zbawienny wpływ na organizm ponieważ w głównej mierze oczyszcza go z toksyn. Poprawia wygląd skóry, dotlenia organizm przez co czujemy się zrelaksowani. Para wodna wnika głęboko w skórę, nawilża ją, poprawia jej wygląd, likwiduje efekt skórki pomarańczowej, oczyszcza ciało, rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie, dotlenia organizm. Zwiększeniu rezultatów działania łaźni sprzyja unoszący się zapach olejków eterycznych.
Dzięki panującym w łaźni warunkom możliwe jest o wiele dłuższe korzystanie z jej regenerujących walorów, niż w saunach tradycyjnych. Temperatura panująca w łaźni podczas kąpieli waha się od 40°C do 55°C przy 100% wilgotności powietrza.

DESZCZ WRAŻEŃ: TROPIKALNY, ARKTYCZNY, BRYZA MORSKA

Krople wody o różnym natężeniu i temperaturze w połączeniu z aromatycznymi olejkami wpływają pobudzająco na układ krwionośny oraz regulują układ nerwowy.
Kąpiel w gorącej parze na przemian z zimną kąpielą wodną wzmacnia system odpornościowy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z hotelowego SPA. Usługa dostępna jest zarówno dla gości hotelowych jak i gości z zewnątrz za wcześniejszą rezerwacją.

Cennik:
Jacuzzi (max 4 osoby) lub łaźnia parowa (max 5 osób)

  • 30 minut 80 PLN
  • 1 godzina 120 PLN

Dla osób korzystających z noclegu od powyższych cen oferujemy 50% rabatu.

Deszcz wrażeń w cenie łaźni parowej.
Podane ceny zawierają podatek VAT

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij